ביטוח בריאות פרטי נותן פתרון למכלול בעיות שיש לצערנו  במערכת הבריאות הציבורית. ביטוחי הבריאות הפרטיים נועדו להשלים שירותים מסוימים שלא נכללים בסל הבריאות המוגדר על ידי המדינה ושאינם נכללים גם בביטוחים המשלימים שנותנות קופות החולים – שב”ן.
ביטוח רפואי פרטי משמעו שאתם ובני משפחתכם מכוסים מכל בחינה בריאותית אפשרית.

יתרונות הביטוחיים הפרטיים:

ניתוחים –

במקרים בהם תצטרכו חלילה להתנתח, או לעבור טיפול חלופי לניתוח, ביטוח בריאות פרטי יאפשר לבצע את הניתוח על ידי רופא לבחירתכם מתוך רשימת רופאים מובילים בבתי החולים הפרטיים והמובילים.

תרופות

ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי לתרופות רבות שאינן כלולות בסל הבריאות, אך אושרו לשימוש על פי התוויה בחו”ל למשל, או תרופות שכלולות בסל הבריאות אך אינן מוגדרות על פי התוויה ייעודית למצבו הרפואי של המבוטח, ומאושרות לשימוש בחו”ל.
פוליסת ביטוח פרטי מבטיחה לכם גיבוי כלכלי בכל תרחיש כאשר יש צורך לממן תרופות מאושרות בארץ ובעולם. תוכלו לקבל החזר הוצאות עבור טיפול שכזה ולהפחית באופן משמעותי את התלות שלכם במערכת הבריאות הציבורית.

השתלות וטיפולים נוספים

סל הבריאות במדינת ישראל הוא מגוון ונרחב יחסית, אך יחד עם זאת לא יכול לתת מענה מלא ופתרון כולל ומהיר במצבים רבים.
במידה ויש צורך בביצוע השתלה או בטיפול מיוחד בחו”ל, אף ברמה של הצלת חיים, המבוטח ניצב בפני עניין כלכלי לא פשוט כשזה מגיע להוצאה הכספית שכרוכה בדבר. ביטוח בריאות פרטי מבטיח מימון במקרה של צורך בהשתלה, ללא תקרת הוצאות, וכן כיסוי לטיפולים מיוחדים שצריכים להיעשות בחו”ל.

אובדן כושר עבודה

ביטוח מפני אובדן כושר עבודה הוא ביטוח שנועד להבטיח למבוטח גמלה חודשית במקרה שיאבד לתקופה

ליווי והכוונה לפרישה

ליווי והכוונה לפרישה הינו תהליך ייחודי בו אנו מלווים את המפורש לעבר הפרישה. במסגרת התהליך אנו בוחנים

קרן השתלמות

קרן ההשתלמות הינה קופת חיסכון לשכירים ולעצמאיים. קרן השתלמות, הפכה במרוצת השנים, לתוכנית חיסכון אטרקטיבית